Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Acentamız 2008 Yılında BARKALA TURİZM.TAŞ.SAN.İTH.İHR.TİC. LTD. ŞTİ. çatısı altında KASPİ TURİZM adıyla Kurulmuş Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine Üye 5749 Üye Numaralı A Grubu Seyahat Acentasıdır.
Kaspi Turizm Seyahat Acentası olarak,Türkiyenin tüm destinasyonlarına butik olarak düzenlediği Kültür, Tatil, Gurme, Festival, Kayak,Yüzme, Tematik, Doğa, Kanyon, Tekne, Arkeoloji ve Kaplıca  Turları ile Hafta sonu  Konaklamalı ve  Günübirlik  turlar dışında Uzun süreli Doğa, Kültür, Mavi Yolculuk ve Tatil turları, Bayram dönemlerinde Kültür Turları ile Gruplara Özel turlarda düzenlemektedir. Kaspi Turizm ailesi olarak aynı zamanda butik Yurtdışı Turlarıda düzenlemekyiz.
Aynı zamanda Dünyanın tüm ülkelerine Uçak Bileti, Havaalanı transfer hizmetleri, Otel transfer hizmetleri, Düğün ve Özel günlere araç temini alanlarında Kaspi Turizm olarak hizmet vermekteyiz. 
KALİTE BİR HAYAT TARZIDIR, vizyonuyla güven ve müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutarak hizmet vermektedir.  Daima yeni arayışlar içinde olup keşfedilmemiş yerlere,Doğa, Tarih ve Kültür turları düzenlemeyi kendine ilke edinmiş bir acentadır. Önceliği, misafirlerinin katıldığı turlarda  güvenli, mutlu ve keyifli deneyimler yaşamasıdır.

Müşteri Yorumları

Memet Yavuz

Karadeniz turunda çok prefesyonel bir hizmet aldık.Okadar güzel rehberlik aldık tüm mekanlar hafızamıza kazındı.

Çok teşekkür ederiz.

Hasan Yıldız

Kesinlikle GAP Turuna çıkın derim, 1 haftalık tur bizim için müthişdi.

Yeni turlar için zaman arıyoruz.İlgi ve alakadan çok memnun kaldık.

Büşra Yıldız

Festival turuna olan ilgi müthişdi.5 Arkadaş gittik ortam ve atfosmer çok hoşdu. Ekip bizimle çok ilgilendi.Turdan önce erilen bilgiler tamamen doğru çıktı.

Buse Yılmaz

Eşim ile beraber haftasonu turuna katıldık, bizimle çok güzel ilgilenildi.İkramlar ve hizmetden memnun kaldık.Yeni turlara vakit buldukça katılacagız.Teşekkür Ederiz.

Mehmet Aydın

Günübirlik turlar için seçilen yerler çok güzel, gerçekden çok iyi geçdi turumuz. Kafamızı rahatlattık.

Tüm ekibe ve personele teşekkür ederiz.

Büşra Yıldız

Festival turuna olan ilgi müthişdi.5 Arkadaş gittik ortam ve atfosmer çok hoşdu. Ekip bizimle çok ilgilendi.Turdan önce erilen bilgiler tamamen doğru çıktı.

Bildirimler Alın!

Abone olun ve kampanyalardan haberiniz olsun.